Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

Yer Süngeri Modelleri

Yer süngeri, dekorasyon çalışmaları yapan birçok markanın yararlanabileceği hatta işletmelerin etkileyici dinleme alanları yaratmak için kullanabilecekleri dekorasyon ürünleridir. Yer süngerlerimiz ile yere yakın, dekoratif şık dinleme alanlarını, sahillerde platformlar üzerinde kullanılan güneşlenme minderlerini, oyun minderlerini tasarlayabilirsiniz. Tüm tasarımlarda 32 DNS yer süngeri modellerimiz ile kaliteli ve uzun ömürlü dekorasyon parçaları elde edebilirsiniz. Sizler için satış ve üretim hizmetlerimizle, avantajlı fiyatları, farklı renk ve ebatlardaki yer süngeri modellerini sunuyoruz.

Yer Süngeri Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli yer süngeri, uzun ömürlü kullanıma sahip olmalıdır ve ham maddesinde elyaf içermemelidir. Çünkü elyaf oranı yüksek olan yer süngerleri hem sağlık açısından kullanıma uygun değillerdir he de kullanım süresinde yüzeylerinde çökme meydana gelir. Ancak sizlere ürün yelpazemizde sunduğumuz yer süngerlerimiz, her hangi bir çökme sorunu çıkarmazlar. Elyaf tercih etmediğimiz ve 32, 28, 22, 18 Dansite sünger kalitesinde ürettiğimiz yer süngerleri uzun ömürlü kullanımında yanında konfor sunarlar.

Kaliteli yer süngerlerimizin en önemli niteliklerinden biri silinebilir ve yıkanabilir olmalıdır. Bu kapsamda sizlere rahatlıkla temizlenebilir ve zamandan tasarruf yapabilmenizi sağlayan modelleri sunuyoruz. Yer süngerlerimiz farklı ebatlara, renklere ve sertlik derecelerine sahiplerdir. Model yelpazemizden oval, dikdörtgen, kare ve yumuşak veya sert yer süngerlerini avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Yer Süngeri Modelleri Neler?

Yer süngeri modelleri hakkında bilgileri şu şekilde aktarabiliriz;

  • Dekoratif oturma alanı yaratmaya uygun yer süngerleri,
  • Yer minderi süngerleri,
  • Dekoratif yer yatağı minder süngeri,
  • Çocuklara özel yun minderi süngerleri,
  • Sahillerde kullanıma uygun yer süngerleri,
  • Şark köşesi tasarlamaya uygun yer süngerleri,

Sizler için farklı DNS kalitelerinde sunduğumuz yer süngerleri, yaratabileceğiniz farklı tasarımlara göre adlandırılırlar. Yukarıda belirttiğimiz yer süngeri modellerimiz genel olarak 32 ve 22 DNS aralığındaki kaliteye sahip yer süngerlerimizden üretilmiştir. Aklınızda bulunana modele satış hizmetimiz kapsamında, dilediğiniz adet ve ölçülerde sahip olabilirsiniz.

32 DNS Yer Süngeri Modeli

32 DNS yer süngeri modeli, kalite standartları açısından en üstün olan ve uzun ömürlü kullanımda form bozulmasını yaşatmayan sünger çeşididir. Yelpazemizde yer verdiğimiz 32 DNS yer süngeri, çökme yapmaz ve silinerek, yıkanarak temizlenebilir. Sürekli olarak alçak seviyede konumlanan yer süngerlerinin temizlik açısından pratik koşulları sunabilmeleri önemlidir. 32 DNS yer süngeri modelimiz, yoğunluk bakımından kalitelidir ve farklı renk serileri ile öne çıkar.

Tercih edeceğiniz ölçülere göre özel üretim yapabildiğimiz bu modellerimiz, şık şark köşelerin, sahillerdeki güneşlenme platformu minderlerini, dekoratif ve konforlu yer yataklarını oluşturmak için kullanıma uygundurlar. 32 DNS yer süngerlerimizde elyaf bulunmaz ve kanserojen içerikli ham maddeler kullanılmaz. Tercih ettiğiniz adette siparişi satış hizmetimiz kapsamında bizlere iletebilirsiniz.

Yer Süngeri Fiyatları

Yer süngeri fiyatları, seçtiğiniz süngerin ölçülerine, yoğunluğuna, kalınlık düzeyine, DNS kalitesine, rengine bağlı olarak belirlenirler. Oluşturmak istediğiniz dekoratif alanda kullanacağınız minder rengine göre fiyatlar değişirken, minderin 32 veya 28 DNS olmasına göre de fiyat tutarları şekillenir. Satış hizmetimiz kapsamında geniş model seçeneğini sizlere sunarak aklınızda yer alan yer süngeri modeline avantajlı fiyat üzerinden ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.