Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

Koltuk Süngeri Çeşitleri

Koltuk Süngeri Çeşitleri

Koltuk süngeri, şık tasarımlı koltukların minderlerinin hazırlanmasında ve kasa dışına kumaş kaplamadan önce dayanıklı bir alan yaratılmasında kullanılırlar. 32 ve 28 DNS Koltuk süngeri modellerimiz ile bu işlemleri yapabilir, yastık, sırt yaslama bölümleri içinde farklı DNS kalitesinden süngerlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Koltuk Süngeri Modeli Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli koltuk süngeri modelleri uzun ömürlü kullanım avantajını sünger kalitesine bağlı olarak sunmalıdır. Sizler için sunduğumuz koltuk ve döşeme süngerleri yumuşak veya sert çeşitleri fark etmesizin dansite kalitesi ile kullanımda çökme problemini meydana getirmezler. Oturma alanında ideal konforu sunarken uzun ömürlü ve formu bozulmayan bir yapıyı öne alırlar. Kaliteli koltuk süngerinin sahip olması gereken diğer nitelikleri şu şekilde aktarabiliriz;

 • Kaliteli koltuk süngeri minimum 28 DNS sünger kalitesinde olmalıdır.
 • Farklı renk serilerinde üretilmeli ve farklı ebatlarda sunulabilmelidir.
 • Ana materyali elyaf olmamalıdır.
 • İnsan sağlığına zararlı boyaları ve kanserojen maddeleri içermemelidir.
 • Silinebilir ve rahatlıkla yıkanabilir tasarıma sahip olmalıdır.
 • Sünger tipi yoğunluk bakımından ideal seviyede olmalıdır.

Bu şekilde ifade ettiğimiz kaliteli bir koltuk süngerinde olması gereken niteliklerin tümü, ürün yelpazemizde sizlerle buluşturduğumuz, döşeme ve koltuk minderi sünger modellerimizde bulunur.

Koltuk Süngeri Çeşitleri Nelerdir?

Koltuk süngeri çeşitleri şöyledir:

Bu farklı koltuk süngeri çeşitlerimizi satış hizmetimizde sunarak, tasarladığınız veya yenilemek istediğiniz koltuk modeline en uygun süngeri bulabilmenizi sağlıyoruz. Diğer yandan her iki farklı çeşit sayesinden bütçenize uygun bir sünger seçeneğine ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

32 Dansite Koltuk Süngeri Özellikleri Neler?

32 dansite koltuk süngeri modelimiz kaliteli yapısı ile dikkat çeker be uzun kullanımda çökme problemini yaşatmaz. İdeal yüksekliğe sahiptir ve ana materyalinde elyaf içermez. Konforlu kullanımı sunan 32 dansite koltuk süngerimiz silinebilir ve üzerine kaplanan kumaşlar ile uyumu yakalar.

Farklı ebatlarda ve renklerde ürettiğimiz bu koltuk süngerlerimizin yumuşak çeşitleri ise daha konforlu ve dekoratif ürünlerde kullanıma elverişlidirler. Sadece koltuklarda değil koltuklara takım puf ve sandalyelerin üretiminde de kullanıma uygundurlar. Geniş yelpazemizde yer verdiğimiz 32 DNS koltuk süngerlerini, avantajlı fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz.

28 Dansite Koltuk Süngeri Özellikleri Neler?

28 dansite koltuk süngeri, 32 DNS koltuk süngerinden sonra tercih edilebilecek en kaliteli sünger çeşididir. Yoğunluk oranı ideal ve elyaf kullanımı içermeyen koltuk süngeri modelimiz, farklı renklere sahiptir. 28 dansite koltuk süngeri uzun ömürlü kullanım sunar ve çökme yapmaz. Koltukların dış kaplamasında veya minderlerinde kullanıma uygun olan DNS sünger modelimiz ile puf, yastık, sırt bölümü ve sandalye tasarımlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Gayet kaliteli olan bu modelimiz 32 DNS süngere en yakın kalite niteliklerini daha ekonomik olarak deneyimlemek isteyen müşterilerimize hitap eder.

Koltuk Süngeri Fiyatları

Koltuk süngeri fiyatları, koltuk süngeri modelleri arasından hangisi tercih ettiğinize ve seçtiğiniz süngerin DNS kalitesine göre şekillenir. 32 DNS ve 28 DNS koltuk süngerlerinin fiyatları yakın seviyelerdeyken, 22 ve 17 DNS süngerler daha ekonomik seçeneklerdir. Ancak 22 ve 17 DNS süngerleri koltukların ana minderlerinde kullanmak elverişsizdir. Bunları daha çok yastıklar, sırt yaslama alanı ve koltuk kasa dışı kaplamada tercih edebilirsiniz. Modellere, renklerine ve sünger ebatlarına göre koltuk süngeri fiyatları belirlenir.

 

3 comments

 1. Merhaba tek tek parekende satisiniz var mi sadece toptan mi calisiyorsunuz acaba

 2. Hatice Gezer

  Merhaba koltuk minderi almak istiyorum .
  70boy.en 85 eni 4 adet olacak mümkünmüdür tşkklr

 3. zeynep sadıkoğlu

  balkon mobilyası 28dns gri almak istiyorum .özel ölçü kesip gönderiyor musunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.