Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

İnce Sünger

İnce Sünger

İnce Sünger ve kalın sünger satış hizmetimiz ile bir üretici veya tasarımcı olarak aklınızda yer alan sünger modeline ulaşabilmenizi sağlıyoruz. 22, 32, 28 DNS ince sünger modellerini yelpazemize avantajlı fiyatlar üzerinden sizlere sunuyoruz. Diğer yandan bizlere renk ve ölçü hakkındaki tercihlerinizi sunmanız halinde buna göre özel bir üretimi gerçekleştiriyoruz.

İnce Sünger Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli ince sünger modellerinin özelliklerinden söz ederken, bu tip bir süngerin 13 cm yükseklikten fazla olması gerektiğin ifade edebiliriz. Eğer ince bir sünger edinmek istiyorsanız bu süngerin yükseklik ölçüsü minimum 13 cm olmalıdır. Ürün yelpazemizden sözünü ettiğiniz kritere en uygun ince sünger modellerine ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

İnce süngerler aynı zamanda tercihlerinize göre ölçülerde olmalıdırlar. Biz sünger modellerimizin tümünü kendi üretim şartlarımızda tasarladığımız için sizin için gerekli olan ölçülerde süngeri rahatlıkla sizlere sunuyoruz. Kaliteli ince sünger, uzun süreli kullanımda inceliğine rağmen çökme yapmamalıdır. Bu avantaj ise ancak DNS açısından elde edilen kalite ile mümkün hale gelir. İnce süngerlerde DNS değeri yükseldikçe kalite ve süngerin yoğunluğu artar. 15 DNS olan bir ince sünger sizin için uzun ömürlü kullanım koşulların sunamazken, 22, 28 ve 32 DNS yoğunlukta ince süngerlerimiz uzun ömürlü kullanımı sizlere kazandırırlar. Satış hizmetimiz kapsamında aklınızda yer alan sünger seçeneğine ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

32 DNS İnce Sünger Modeli

32 DNS ince sünger modellerimiz, uzun yıllarca kullanıma rağmen çökme yapmayan ve döşeme işlemlerinde kullanılabilen süngerlerdir. 13 cm ve üzeri yükseklikteki ince süngerlerimiz ile minder kaplama ardından koltuk iskeletlerini korumak amacı ile dış kaplamayı yapabilirsiniz.

Diğer yandan oyun minderlerini veya şezlongların yaslanma bölümlerini bu sünger tipimiz ile tasarlayabilirsiniz. 32 DNS ince sünger yoğunluk açısından kaliteli, silinebilir ve kolaylıkla taşınabilir süngerdir. Bu sünger tiplerimiz ile çocukların keyifle oyun oynayabilecekleri oyun minderleri üretilebilir veya evlerde dinlenemeye uygun şık puflar kaplanabilir. Özellikle tasarım minyatür ürünler yapan ve iç iskelette sünger kapma tercih eden atölyeler ise 32 DNS yerine 17 ve 20 DNS ince süngerleri kullanabilirler. Ürün yelpazemizden 32 DNS ince sünger modellerimizin farklı ölçülerde ve renklerde tasarladığımız tiplerine ulaşabilirsiniz. Diğer seçenekleri değerlendirerek ise farklı ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

28 DNS İnce Sünger Modeli

28 DNS ince sünger modellerimiz ise yoğunluk bakımından 32 DNS ince süngerlerden biraz daha aşağıda olan ve sertlik yerine yumuşak dokuyu tercih edenlere hitap eden süngerlerimizdir. Yere yakın bir mat biçiminde de kullanılabilirler.

Yere yakın bir döşemede bir nebze daha yumuşak ve konforlu bir alan oluşturma amacındaysanız,  28, 22 DNS ince süngeri tercih edebilirsiniz. Bu süngerler, sandalye kaplamak veya tekstil ürünlerinde vatka vb. bölümleri tasarlamak için ideal sünger çeşitleridir. Aklınızda yer alan ebatlardaki süngerlere geniş üzün yelpazemizden vereceğiniz siparişler ile ulaşabilirsiniz. Farklı ölçülerde veya renklerde ürettiğimiz sünger çeşitleri arasından yapacağınız tercihler sırasında avantajlı fiyatlar ile karşılaşabilmenizi sağlıyoruz.

İnce Sünger Fiyatları

İnce sünger fiyatları, tercih ettiğiniz ince süngerin DNS kalitesine ve yükseklik ölçüsüne göre değişir. 13 cm üstü ve 13 cm altı süngerlerin fiyatları farklıdır. Diğer yandan ince sünger kullanımı yapacak olsanız dahi 13 cm altı kullanım önerilmez. Çünkü bu tip ürünlerde çökme kısa sürede ortaya çıkar. Diğer yandan 22, 28, 32, 40 DNS sünger kalitelerinden yapacağınız tercihte fiyatlarımızı şekillendirir. İnce sünger ve kalın sünger satış hizmetimizde sizleri müşteri odaklı fiyatlar ile buluşturmaya özen gösteriyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.