Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

Döşemelik Süngerler

Döşemelik Süngerler

Döşemelik süngerler, koltuk, puf, sandalye minderi, bebek beşiği yatağı yapımında kullanabileceğiniz, yelpazemizde 32 DNS kaliteden 22 DNS ‘ye kadar sunduğumuz ürünlerdir. Avantajlı fiyatları ve kaliteyi birleştirdiğimiz üretim ve satış hizmetimiz kapsamında, dilediğiniz renk ve ebatlarda döşemelik sünger modellerini sunuyoruz. Sipariş hizmetimizden yararlanmanız halinde atölyenizde tasarladığınız veya yenilemek istediğiniz koltuğunuz için gerekli olan sünger adedini, ölçülerini ve renk detaylarını bizlere sunduğunuzda, ihtiyaçlarınıza özel döşemelik süngerleri üretiyoruz.

Döşemelik Sünger Çeşitleri Neler?

Döşemelik sünger çeşitleri dediğimizde aklınıza, koltuk döşemesi, sandalye döşemesi, puf, bebek beşiği yatağı döşemesi süngerleri gelmelidir. Ürün yelpazemizde yer verdiğiniz farklı döşemelik sünger çeşitleri ile farklı mobilyaların üretimini yapan firmalara ve atölyelere hitap ediyoruz. Satış hizmetimiz kapsamında geniş bir yelpazeden avantajlı fiyatlar ile sipariş verebilmenize imkan sunuyoruz.

Yelpazemizdeki koltuk döşemesi süngerlerimiz 32 ve 28 DNS sünger modelleridir. Kullanımda çökme yapmayan, uzun ömürlü ve silinebilir modelledir. Koltuk sırtında ve minderlerinde kullanabileceğini döşemelik sünger modellerimizi farklı ebatlarda ve renkler sunuyoruz.

Yelpazemizdeki döşemelik süngerler arasında yer verdiğimiz 28 DNS ve 22 DNS süngerlerimizi ise yastık, puf, yer minderi, sandalye veya diğer dekoratif mobilyaları tasarlamakta kullanabilirsiniz. Özellikle seri üretim halinde olan mobilyacılar ve atölyeler için sunduğumuz güvenli satış hizmetimiz kapsamında bu modelleri edinebilirsiniz.

Döşemelik sünger modellerinizi sadece koltuk döşemede değil yer minderi döşeme işleminde de kullanabilirsiniz. Restoranlarda yaratıcı divanlar veya konutlarda pencere önlerinde dekoratif dinlenme bankları tasarlarken, döşemelik sünger çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz.

32 DNS Döşemelik Sünger

32 DNS kalitede döşemelik sünger, bir koltuk tasarlarken ana eleman olarak kullanabileceğiniz sünger tipidir. Koltuk tasarımında ideal yükseklikte ve konforlu minderleri üretmek istiyorsanız, 32 DNS döşemelik sünger modelimizden yararlanabilirsiniz. Çökme yapmayan, elyaf içermeyen, silinebilir, farklı renk serilerinde üretilmiş 32 DNS döşeme süngerlerimizi, avantajlı fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Satış hizmetimizden yararlanırken yenileyeceğiniz veya üreteceğiniz koltuğun minder ebatlarını bizlere bildirerek, dilediğiniz ölçülerde süngeri edinebilirsiniz. Üretimini bizzat gerçekleştirdiğimiz 32 DNS koltuk döşemesi süngerlerimiz, dayanıklı ve farklı sertlikteki yapıları ile sizlere hitap ediyorlar.

28 DNS Döşemelik Sünger

28 DNS döşemelik sünger koltuktan, sandalyelere kadar her alanda kullanabileceğini döşemelik sünger çeşidimizdir. 32 DNS ardından en kaliteli nitelikleri sunan ve ekonomik açıdan da avantajı yakalayabilmenizi sağlayan ürünümüzdür. Çökme yapmayan, yıkana bilen ve silinebilen 28 DNS döşemelik sünger modelimiz, ideal yükseklikte ve sertlikte koltuk minderlerini tasarlayabilmenize iman sağlar. Üretim ve satış hizmetimiz kapsamında bizlere bilgi sunarak, dilediğiniz ölçülerde, adette ve renkte 28 DNS döşemelik süngerlerimizi edinebilirsiniz.

Bebek Yatağı İçin Döşemelik Sünger

Bebek yatağına özel döşemelik süngerler, 32, 28 veya en az 22 DNS döşemelik süngerlerdir. 22 DNS altında olan döşemelik süngerler bebek yataklarının veya beşik içi minderlerin yapılması için uygun değillerdir. Çünkü bir bebeğin en hassas olduğu beşikte yatma döneminde gelişiminin de kötü etkilenmemesi için yoğunluğu ideal, kaliteli süngerlerin kullanılması önemlidir. Bebeğiniz için sağlığa dost döşemelik yatak süngerini arıyorsanız veya beşik yatağı üretimi yapıyorsanız, yelpazemizden en ideal seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Döşemelik Sünger Fiyatları

Döşemelik sünger fiyatları, seçtiğiniz süngerin yoğunluğuna, kalitesine, ölçülerine ve rengine göre şekillenirler. Ürün yelpazemizi incelediğinizde koltuk, sandalye, puf, beşik içi yatak ve daha pek çok dekorasyon ürünü için özel sünger modellerini sunduğumuzu görebilirsiniz. Bu kapsamda her biri farklı fiyatlar üzerinden satış hizmetimize dahil olurlar. Aklınızda yer alan döşemelik süngerler müşteri odaklı fiyatlarımız ile ürün yelpazemizde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.