Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

Tek Kişilik Sünger Yatak

Tek Kişilik Sünger Yatak

Tek kişilik sünger yatak modellerimiz ile vücut sağlığınıza iyi gelecek bir yatak tercih etmiş olursunuz ve uykularınız daha verimli olur. Farklı kalınlık ve yoğunlukta üretebildiğimiz tek kişilik sünger yatak modellerimizi isteklerinize göre sıfır hata ölçüler ile imal ediyoruz. Uygun fiyatlar ile satışa sunduğumuz tek kişilik sünger yatak modellerimizin yoğunluğunun yüksek olması ve sünger kalitesinin çökmesini engellemesi sebebi ile uzun süre boyunca deformasyon problemi yaşamadan kullanabilirsiniz. Tek kişilik ortopedik sünger yatak modellerimiz vücudunuzun şeklini aldıkları ve yaysız oldukları için oldukça konforlu ürünlerdir. Sırt, bel ve boyun bölgenizdeki ağrılardan kurtulmanızı sağlayan sünger yatak modellerimizi farklı ölçülerde üretiyoruz. Tek kişilik sünger yatak modellerimizde özel belirlediğiniz ölçülerde de üretim yapıyoruz.

Tek Kişilik Sünger Yatak Özellikleri

Tek kişilik sünger yataklarımızın en önemli özellikleri, sağlıklı ve yıkanabilir olmalarıdır. Tek kişilik yaysız sünger yatak modellerimizde yayın yanı sıra demir aksam da yoktur. Bu nedenle full ortopedik ürünlerdir. Ergonomik sünger yatak modellerimiz ile bel ve omuz bölgesindeki ağrıların önüne geçebilirsiniz. Sağlık için faydalı olmasının yanı sıra kılıfı vardır. Kılıfı %100 pamuklu kumaştan imal edilir ve aynı zamanda fermuarlıdır. Bu nedenle rahatlıkla takıp çıkartabilir ve yıkayabilirsiniz. Tek kişilik sünger yatak modellerimizdeki süngerler sert ve dayanıklı yapıdadırlar. Dokuları oldukça hafiftir, etrafları elyaf ile çevrilidir. Üst kalite malzemeden ürettiğimiz ve dolayısı ile dayanıklılığı fazla olan ürünlerimizdir.

Tek Kişilik Sünger Yatak Ölçüleri

Tek kişilik sünger yatak modellerimizi sizin verdiğiniz ölçüler doğrultusunda imal ediyoruz. Yetişkin veya bebek yatağı ya da koltuk için istediğiniz ölçüyü bize iletmeniz yeterlidir. Tek kişilik sünger yatak ölçüleri; 80×180 cm civarından başlayıp 120×200 cm’e kadar gider. Özel ölçüler ile imal ettiğimiz tek kişilik sünger yatak modellerinde ölçü hassasiyeti gösterdiğimiz için ölçüde hata ile karşılaşmazsınız. Tek kişilik sünger yatak kalınlıklarını da kullanım alanınıza göre belirleyebilirsiniz. 10-12 cm aralığı tek kişilik sünger yatak modelleri için genellikle tercih edilen kalınlıktır. Tek kişilik sünger yatak ölçüleri, Tek kişilik sünger yatak

Tek Kişilik Sünger Yatak Modelleri ve Temizliği

Farklı renk ve modellere sahip olan tek kişilik sünger yatak modellerimizi yer minderi, şezlong, puf, koltuk ve yatak olarak kullanabilirsiniz. Birçok amaç için kullanıma uygun olan modellerimiz arasında tek kişilik katlanır sünger yatak da vardır. Sert ve yoğun bir yapıya sahip olmasına ek olarak koltuk konforundadır. Eğilme veya bükülme olmadan rahatça yatak ve koltuk olarak kullanılabilecek bir modeldir.

Tek kişilik sünger yatak modellerimiz, kolay temizlenen ve kuruyan modeller oldukları için bebek yatakları da dahil olmak üzere çok fazla kullanım alanına sahiptir. İçe gömülmeyen sert yüzeye sahip olan sünger yataklarımızın çamaşır makinesinde yıkanabilmesi mümkündür. Dış kılıfı kolay takıp çıkartılabilen ve yıkanabilen ürünümüzdür. Fermuarlı bir dış kılıfa sahiptir.

Tek Kişilik Sünger Yatak Fiyatları

Tek kişilik sünger yatak modellerimiz, poliüretan malzemesinden imal edilir ve oldukça esnek yapıdadır. Tek kişilik sünger yatak fiyatları; kullanılan materyal, istenen ölçü, süngerin kalitesi ve özellikleri baz alınarak belirlenir. Farklı model ve işlevlere sahip olan tek kişilik sünger yatak modelleri, istediğiniz kalınlığa göre fiyatlandırılır. Aradığınız konforun sağlanabilmesi için yeterli kalınlıkta tek kişilik sünger yatak sipariş edebilir ve siparişinizin ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre şekillenerek tarafımızdan fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Tek kişilik sünger yatak arayışınızda bizimle iletişime geçerek istediğiniz ölçüyü belirttiğinizde bütçenize uygun fiyatlar ile aradığınız modeli satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.