Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

Sert Sünger

Sert Sünger

Sert sünger üretim ve satış hizmetimiz sayesinde hem mobilyacılık alanında hem de endüstriyel alanda ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. 22 DNS kalitede sert süngerden 45 DNS yoğunluktaki sert sünger modeline kadar geniş bir yelpazeye satış hizmetimiz kapsamında erişerek, güvenli sipariş verebilirsiniz. Sert sünger serilerimizin çökme yapmayan ve silinebilir yapılarından yararlanarak avantajları deneyimleyebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarımız kapsamında bütçenize uygun seçeneklere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Bizlere dilediğiniz ölçü, DNS kalitesi ve renk tonları hakkında bilgi vermeniz halinde isteklerinize özel gerçekleştirdiğimiz sünger üretim hizmetimizden yararlanabilmenizi sağlıyoruz.

Sert Sünger Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli sert sünger, 18, 28 ve 45 gibi sünger yoğunluk dereceleri ele alındığında 18 ile 32 derece yoğunluk arasında yer almalıdır. Sizlere satış hizmetimiz kapsamında sunduğumuz sert sünger çeşitlerimiz 18 ve üzeri sünger yoğunluğu ile kaliteyi öne alan ürünlerdir. Üretim şartlarımızda ISO845 normunda yoğunluk ölçümünü yapıp, metreküp başına düşen ağırlığı kg cinsinden hesaplayarak sert sünger için ideal olan değerlerde üretim gerçekleştiriyoruz.

Sert sünger uzun ömürlü, çökme yapmayan ve bakteri oluşumuna neden olan kalitesi elyaf ile üretilmeyen bir sünger çeşididir. Bu temel 3 niteliğin yer aldığı sert süngerlerimiz döşeme minderlerinin üretiminden, yatak üretimine kadar pek çok alanda kullanabileceğiniz sünger tipleridir. Sizler için silinebilir, katlanabilir ve farklı renk serilerinde tercih edilebilir sert sünger modellerini satış hizmetimiz kapsamında avantajlı fiyatlar ile sunuyoruz.

Eva Sert Sünger Modeli Nedir?

Eva sert sünger modeli, 32 ila 280 kg/metreküp yoğunluğunda üretebildiğimiz, sertlik oranı en yüksek olan sünger çeşitlerimizden biridir. Özellikle bir tasarıma model vermek, kroki elde etmek veya yataklama yapmak için kullanıma uygundur. Eva sert sünger çeşitlerimiz genel olarak endüstriyel alanda kullanıma ideal olmalarının yanında uzun ömürlü yapıları ile dikkat çekerler.

Shore değerleri 15 ile 80 arasında değişen sert eva sünger modellerimiz, poliürethan süngerler ile karşılaştırıldıkların daha sertlerdir. Bu yüzden kaplamadan ziyade endüstriyel alandaki kullanımlar için geniş ürün yelpazemizden eva sert sünger tiplerimize ulaşabilirsiniz. Ölçüler açısından özel tercihlerinizi ise sipariş sırasında bizlere iletebilirsimiz.

Bondeks Sert Sünger Nedir?

Bondeks sert sünger modelimiz, kıpıntı poliürethan süngerin uygun bir basınç altında sıkıştırılması sonunda elde edilen sert süngerdir. Üretim aşamasını bizzat gerçekleştirdiğimiz bondeks sert süngerler, daha çok yalıtım amaçlı kullanabileceğiniz sünger modellerimizdir. Yalıtım, ses, ısı kesme niteliklerine sahip olan bondeks sert süngerlerimiz, özel kesim üzerinden sizlere sunabildiğimiz ürünlerdir.

Sert sünger siparişlerinizde kullanım tercihinize uygun ölçüleri bizlere aktarmanız halinde dilediğiniz ebatta süngerleri sizler için üretiyoruz. Diğer yandan tercih ettiğiniz renk tonlarının bilgilerini de bizler ile paylaşabilirsiniz. Bondeks sert süngerlerin çift taraflı bantlı kullanım fonksiyonu bulunan modellerine de ürün yelpazemizden ulaşabilirsiniz.

32 ve 45 DNS Sert Sünger Modelleri

32 ve 45 DNS sert sünger modellerimiz kullanım alanları en geniş olan sert sünger çeşitleridir. Kalite seviyesi açısından öne çıkan 32 DNS ve üzeri sünger modellerimiz, koltuk döşeme, sandalye, yatak, minder tasarlama gibi alanların tümünde kullanıma uygundurlar. Diğer yandan 40 DNS üzeri sert süngerlerimiz ile yataklama yapabilir veya endüstriyel alanlardaki işlerinizde ideal kullanımı sağlayabilirsiniz.

32 ve 45 DNS kalitede sünger modellerimizin ortasında yer alan 22 DNS sert süngerler ise bebeklerin ve çocuk sedirlerinin içinde yer alan minderler, oyun minderleri için kullanılabilir ürünlerdir. Geniş ürün yelpazemizde sunduğumuz sert sünger tiplerimizin tümü çökme yapmaz ve uzun ömürlü kulamım sunarlar. Sizleri kaliteli ürünler ve avantajlı fiyatlar ile buluşturuyoruz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.