Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

Sünger Yatak

Sünger Yatak

Sünger yatak modellerimizi çeşitlerine göre yatak veya koltuk olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden sünger yatak imalatı yapıyoruz. Sünger yatakların ölçüleri, kalınlıkları ve yoğunluklarını sizin isteğinize göre belirleyerek üretimini yapıyoruz. Sünger yatak modellerimize kılıf da dikildiği için yataklarda terlemeden yatmak mümkün hale geliyor. Rahatlıkla yıkayıp silebileceğiniz pamuklu kumaşlardan üretilen bir kılıfa sahiptir. Çökme yapmayacak yoğunluktaki süngeri ile uzun süre kullanım imkanı sunar. Hem sünger yatak imalatı hem de satışı yapan bir firma olarak katlanır, çift kişilik, tek kişilik, bebek beşiği, işçi, yatak üstü gibi farklı kullanım amaçları ile kullanılan sünger yatak model seçenekleri sunuyoruz.

Sünger Yatak Özellikleri

Kaliteli malzemeden ürettiğimiz ve insan sağlığı ile omurilik yapısına uygun olan sünger yatak modelleri özellikleri bakımından şu şekildedir:

  • Sünger yatak üretiminde kullandığımız hammaddeler sebebi ile sağlıklı bir üründür.
  • Ucuz ve kalitesiz malzemelerden üretilen bir sünger yatak modeli olmadığı için kullanım sonrasında omurga ve sinir sisteminiz üzerinde olumsuz etkisi yoktur.
  • Sünger yatakların kılıfları da vardır ve kılıfları %100 pamuk kumaştan dikilir.
  • Sünger yatak çeşitlerimiz fermuarlı modellerdir.
  • Sünger yatak ürünlerimiz yıkanabilirdir. Düşük derecede hassas yıkama ile yıkandığında herhangi bir deformasyon oluşmaz.
  • Sert ve dayanıklı yatak süngeri ile ürettiğimiz ürünlerdir.
  • Sünger yatak modellerimizin içerisinde herhangi bir yay veya metal bulunmaz.
  • Kullandığımız yatak süngerinin etrafında sarılı şekilde elyaf vardır.
  • Üst kalite malzemeden üretilmiş olan sünger yatak modellerimiz ortopedik ürünlerdir.

Katlanır Sünger Yatak Modelleri

Hem yatak hem de koltuk olarak kullanılabilecek işlevsel sünger yatak katlanır modellerimiz vardır. Sert olduğu kadar yoğunluğu da yüksek olan sünger yatak modellerimizdir. Yay veya metal parçası bulunmadığı için oturulduğunda herhangi bir eğilme bükülme durumu oluşmaz. Standart koltuk konforu ile eşdeğer konfor sunan modellerdir. Katlanır sünger yatak modellerimizin de tek ve çift kişilik çeşitleri vardır. Vereceğiniz ölçü ve kalınlığa göre katlanır sünger yatak üretimi yapıyoruz. Katlanır özelliğinin olmasını istememeniz durumunda, ince sünger yatak üretimi de gerçekleştirebiliyoruz. Birinci sınıf malzemeden ürettiğimiz katlanır sünger yatak modellerimiz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlülerdir. Sağlam oldukları kadar konfor sunan kullanışlı modellerdir.

Sünger Yatak Ölçüleri

Özellikle bel ağrısı veya fıtık gibi rahatsızlıkları olanların sert yatakta yatmak için tercih edebilecekleri sünger yatak çeşitleri, tek ve çift kişilik olmak üzere ikiye ayrılır. Tek ve çift kişilik modellerimiz farklı ölçü seçenekleri ile üretilir. Aynı zamanda ölçü seçeneklerimiz arasında ihtiyacınız olan ölçülerin olmaması halinde özel ölçüler ile üretim yapma imkanımız da vardır. Sertlik ve dayanıklılık açısından sünger yatak modellerimizde kalınlık aynıdır ve ortalama 10-12 cm civarındadır.

Tek kişilik sünger yataklarımızın ölçülerine bakıldığında; 80×180 cm’den 120×200 cm ölçülerine kadar farklı seçenekleri vardır. Çift kişilik sünger yatak ölçülerimiz ise, 140×200 cm’den 160×200 cm’e kadar değişiklik gösterir. İstediğiniz sünger yatak ölçüsünü bize iletmeniz halinde, yüksek hassasiyetle belirttiğiniz ölçülerin dışına çıkmadan sünger yatak üretimi yapabiliyoruz.

 

Sünger Yatak Fiyatları

Çökmeyecek kadar yoğunluğa ve kaliteye sahip olan süngerlerden üretilmiş sünger yataklarımızın fiyatları; süngerin kalitesine, ölçülerine ve kalınlığına, kılıfına göre değişiklik gösterir. Sünger yatak fiyatları, yaylı yatak fiyatları ile karşılaştırıldığında daha uygundur. Özel ölçülere sahip olan sünger yatak modellerimizin tek ve çift kişilik ölçülerde olanlarında fiyatlandırma farklıdır. Sünger yatak siparişlerinizde yatağın tek veya çift kişilik olmasına, istediğiniz ölçüye ve sünger yatağın özelliklerine göre firmamız tarafından size net bir fiyat sunulur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.