Sepet

Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim.

32 Dansite Sünger Fiyatları

32 Dansite Sünger Fiyatları

32 dansite sünger fiyatları açısından müşteri odaklı tutarlar ile sizleri buluşturarak, akılınızda yer alan sünger tipini bütçenize uygun şartlarda edinebilmeniz sağlıyoruz. 32 DNS sünger fiyatları, süngerin rengine, ölçülerine ve sipariş adedinize göre değişirler. Diğer yandan 32 DNS süngerlerinin sertlik derecelerinden hangisini tercih ediyorsanız, ürün fiyatını da buna göre şekillenir. Biz satış ve üretim hizmetimizde en avantajlı fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz.

32 Dansite Sünger Modelleri Neler?

32 dansite sünger modelleri dediğimizde aklınıza sert, yumuşak dokulu, renkli, ince veya kalın 32 DNS süngerler gelmelidir. Bu sünger tipimizin modelleri tamamen sizin tercihleriniz göre şekillenirler. Modellerin hiç birinde kalite farkı bulunmaz, çünkü her biri 32 dansite sünger yoğunluğuna sahiplerdir. Ancak kullanım alanlarınıza hitap edebilmeleri için yoğunluğu değiştirmeden ince, kalın veya daha yumuşak tipleri üretiyoruz. Bu açıdan tüm farklı modelleri geniş ürün yelpazemizden inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Örneğin uzun ömürlü kullanıma sahip bir koltuk tasarımı gerçekleştiren firmaya sahipseniz, koltuk minderlerinin yapımında 32 DNS sert sünger tipimizi tercih edebilirsiniz. Ancak tekstil alanında bir vatka veya farklı bir tasarımda kıyafet yapıyorsanız 32 veya 28 DNS sünger yoğunluğunda ancak yumuşak dokulu olan süngerlerimiz sizin için daha idealdirler. Tüm seçeneklere avantajlı fiyatlar ile ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

32 Dansite Sünger Modellerinin Avantajları Neler?

32 dansite sünger çeşitleri ile elde edebileceğiniz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 32 dansite sünger modellerimiz en ideal sünger yoğunlukları ile uzun ömürlü ve çökme yapmayan kullanımı sizlere sunarlar.
 • Bu sünger modellerimiz silinebilir yapıları ile en önemli olan hijyenik ortamı sağlama şartını sizlere sunarlar.
 • 32 DNS sünger çeşitleri, ürün yelpazemizde farklı ölçülerde bulunur. Bu yüzden aklınızda yer alan ebatlardaki süngeri sipariş edebilme avantajından yararlanabilmenizi sağlıyoruz.
 • Özellikle mobilya ve tekstil tasarımlarında kılıflar kullanılacak ise sünger ve kılıf renginde uyum önemlidir. Yelpazemizde farklı renklerde sunduğumuz 32 DNS sünger modellerimiz ile şık ve renk açısından uyumlu tasarımlara imza atabilirsiniz.
 • 32 dansite sert sünger, farklı yüksekliklerde üretebildiğimiz bir sünger çeşidi olarak hem endüstriyel aladan hem de dekoratif alanda kulamım şansını sunar.

32 Dansite Sünger Kullanım Alanları Neler?

32 dansite süngerin kullanım yerleri şunlardır:

 • 32 DNS sünger modellerimizi koltuklara minder hazırlamada,
 • Koltukların dış iskeletini kumaş kaplama öncesinde korumaya almak amacı ile kaplamada,
 • Çocuklara özel oyun minderleri tasarlamada,
 • Katlanabilir sünger kamp yataklarını tasarlamada,
 • Dekoratif pufları ve cam kenarı banklarını tasarlamada,
 • Sandalye, koltuk kaplama işlemimde,
 • Yatak üretiminde ve bebek beşiği içine minder yapımında,
 • Endüstriyel alanda yataklama ve modellemede, dekorasyonda belirli bölgelerde yalıtım yapmada,

Tüm bu alanlarda yelpazemizde sizlere sunduğumuz 32 DNS sünger modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere hem üretim alanında hem de satış alanında hizmet verip, sipariş şartlarında dilediğiniz ölçüleri iletmeniz halinde size özel süngerleri hazırlıyoruz.

32 Dansite Sünger Nasıl Olmalı?

32 dansite sünger, en kaliteli sünger tiplerinden olan bu serinin tüm niteliklerini sunabilmelidir. Örneğin uzun süreli kullanıma rağmen belirli noktalarda içe çökme yapmamalıdır. Yoğunluk oranının kaliteli olasına bağlı şekilde sertlik düzeyi ideal seviyede yer alırken, taşındığında ne kadar hafif olduğu hissedilmelidir.

Kaliteli dansite süngerlerimiz, içlerinde elyaf içermezler ve kaliteli bir süngerde bulunması gereken temel niteliklerden biri de budur. Elyaf sadece sünger çevresini koruma ve şekillendirmede kullanılabilir, ham madde olarak esas alınmamalıdır. Biz, satış hizmetimizde kaliteli 32 dansite sünger modellerini sizlere sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ücretsiz Kargo

Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınızda!

İade & Değişim

İade ve değişimde yasal mevzuat uygulanır.

Kalite

Sattığımız süngerler tüm sertifikaları mevcuttur..

Güvenli Ödeme

Paytr Altyapısını Kullanarak Güvenli 3D ile ödeme almaktayız.